Srpen 2017

Fotky v galerii

31. srpna 2017 v 13:34 | Kristýna |  Novinky/News
Do GALERIE přibylo pár nových fotek, jak starších, tak novejších : )Pamlsky + konzervy + granule

29. srpna 2017 v 15:38 | Kristýna |  Ostatní/Other


Pejska mám na granulkách značky CARNEEVAL , ale občas mu přilepším nějkým tím pamlskem nebo konzervou :)

K výcviku používáme řadu pamlsků :) jako například piškoty, dále výborné sušenky od CARNILOVE, (mají různé druhy příchutí) KRONCH losová pochoutka pro psy ( 100 % losos ), Canvit dental, GRAND sušená šlacha.


POZN : pamlsky nakapujeme zde → www.mujpsidum.cz

Konzervy

Kupujeme tady tyhle → kuřecí prsa,kousky libového masa a občas koupíme i krůtí konzervu, konzervy krásně voní, na pohled vypadají pěkně, mím psům velice chutnají, no prostě veliká spokojenost :)


Už se nám blíží podzim

29. srpna 2017 v 9:40 | Kristýna |  Vše možné
Brr :/ už je to tady, prázdniny utekly jako voda, děti půjdou do školy. Září klepe na dveře a za chvilinku tu máme podzim. Ještě chvilku si budeme užívat sluníčka než příjde sychravo. I podzim má své kouzlo, budou dušičky, příroda bude zářit červenou,oranžovou a žlutou barvou :)


Výlet na Černé jezero 15.8.2017

22. srpna 2017 v 11:43 | Kristýna
S paničkou a páníčkem jsme se vydali na výlet na Šumavu.Vybrali jsme si lokalitu Černé jezero.Vyjeli jsme v 8 hodin ráno,cesta tam nám trvala cca 2h, takže jsme lehce po 10 hodině byli na místě : ) Sluníčko nám příjemě svítilo. Z parkoviště vedla cesta přímo k jezeru,během cesty jsme potkali spousty pejsků a dokonce i povoz s koňmi : ) Příroda byla všude kolem nádherná a to jezero nás uchvátilo, krásně čistá voda, les všude kolem, kachničky si tam plavaly, no prostě krása přírody. Pokud jste tam ještě nebyli, doporučujem : ) je to krásná procházka a kousek od Černého jezera je i Čertovo jezero, ale tam už jsme my nešli, to si necháme na jindy. : )